Top 8 adventných kalendárov

Top 8 adventných kalendárov 2021 pre deti


Detský adventný kalendár je skvelý spôsob, ako zoznámiť vaše ratolesti s čakaním na Vianoce. Nápady na adventný kalendár sú rôzne. Môžete si ho vyrobiť sami alebo si vybrať hotový adventný kalendár s hračkami. Deti určite potešia každý deň objavené drobné darčeky. Aký adventný kalendár 2021 pre deti vybrať?

Adventní kaledář HIT 2021 Mattel Barbie Hot Wheels, MGA, lol l.o.l suprise Hračky pro děti, Panenky a doplňky, Playmobil

Obsahy:

Adventný kalendár je zvláštny druh kalendára ukazujúci 24 dní spojených s kresťanskými Vianocami a dobou adventu. Kalendár slúži na odpočítavanie dní adventu k Štedrému dnu. Rozšírená je papierová verzia, v ktorej sa nachádza 24 políčok vyplnených malou sladkosťou, často čokoládou rôzneho tvaru. Existujú aj verzie, v ktorých sú sladkosti nahradené hračkami, prípadne aj verzie elektronické či priamo virtuálne.

 

1. Barbie Adventný kalendár s bábikou | GFF61

 

 

Adventný kalendár Barbie vám umožní užiť si nadchádzajúce sviatky po dobu 24 dní plné prekvapení. Prvý deň si deti vezmú bábiku Barbie a ďalších 23 dní každý deň objavujú niečo nové! Jedným z darčekov je prsteň so srdcom pre dieťa - krásne zapadne do elegantného vianočného oblečenia a dodá vianočným okamihom iskru. Ostatné prvky vám pomôžu obliecť Barbie na rodinné oslavy a ďalšie. Odev a doplnky - ako sú zvieratá, balón a perové boas - inšpirujú kreatívnu hru. Každé nové prekvapenie vám umožňuje kombinovať viac a viac prvkov a rozprávať nové príbehy. Deti radi otvoria sloty adventného kalendára a rozšíria možnosti zábavy, pretože keď sa dievčatá hrajú s Barbie, zistia, že môžu byť tým, kým chcú byť. Sada obsahuje bábiku Barbie a 23 ďalších prekvapení. Bábika nestojí sama. Farby a dekorácie sa môžu líšiť.

2. Hot Wheels adventný kalendár | GJK02

 

Uži si prázdniny a spríjemni si odpočítavanie dní, ktoré zostávajú do Vianoc s týmto pestrofarebným adventným kalendárom s vianočnou tematikou. Čaká na teba 24 okienok. V každom z nich na teba čaká parádne prekvapenie. Odpočítavaj deň po dni od prvého decembra až do Vianoc v štýle Hot Wheels®. Z tohto adventného kalendára Hot Wheels® budú nadšené deti všetkých vekových kategórií.

3. Adventní kalendář Cars mini, Mattel | GPG11

 

 

 
Spríjemni si čakanie na Vianoce s týmto pestrofarebným adventným kalendárom na motívy obľúbeného filmu Autá 3, tentoraz v prevedení Cars mini!
 
V každom okienku kalendára sa ukrýva parádne prekvapenie. Odhaľ ich všetky! Chceš nápovedu, na čo sa môžeš tešiť? Vnútri kalendára sa ukrýva 5 mini angličákov, časti dráhy, tematické diely a doplnky, ktoré poznáš z filmu. Otváraj postupne jednotlivé okienka, postav si kompletnú hernú kolekciu a uži si veľa zábavy so svojimi najobľúbenejšími hrdinami z filmov Autá nielen pri čakaní na Vianoce.
 

4. Adventný kalendár "Back to the Future" Playmobil | 70574

 
Pustite sa do odpočítavania Vianoc vďaka vzrušujúcemu adventnému kalendáru PLAYMOBIL Návrat do budúcnosti! Za každými dvierkami je darček - panáčik alebo ikonické doplnky, ktoré deťom i dospelým zaručujú jedinečnú zábavu pri cestovaní v čase po dobu 24 dní až do Štedrého dňa. Akonáhle sú všetky prekvapenia vonku, krabica sa stane kulisou legendárnej scény na námestí.
 

Vytvárajte znovu ikonické scény z Návratu do budúcnosti a Návratu do budúcnosti II. Napríklad s Martym McFlyom a Jennifer Parkerovou alebo doktorom Brownom na parkovisku obchodného centra Twin Pines z roku 1985. Fanúšikovia, ktorí chcú cestovať o niečo ďalej späť do päťdesiatych rokov, môžu Martyho postaviť na skateboard a nechám ho utiecť pred Biffom. Je takmer 10:04 hodín a doktor Brown musí vyliezť na vežové hodiny, aby nasmeroval blesk do kompenzátora toku.

Postavy z rokov 1955 a 1985 a mnoho ďalších detailov na vytvorenie ikonických scén z kultových filmov.

Dioráma (kartón) radnica s vežovými hodinami z Hill Valley.

 

5. Adventný kalendár heidin zimný svet playmobil | 70260

 
Zdravý adventný kalendár, pri ktorom sa nebudú deťom kaziť zuby. Obľúbené adventné kalendáre PLAYMOBIL® mnoho rokov skracujú čakanie detí na Štedrý deň.
 

24 tajomných priehradok pre teba. Odpočítavaj tento rok v decembri dni do Vianoc z kolekcií PLAYMOBIL®.

V adventnom kalendári „Heidin zimný svet“ si deti naplno užívajú zimné radovánky spoločne s obľúbenou kamarátkou Heidy.

Každé okienko obsahuje prekvapenie na stavanie.

 

6. Adventný kalendár "Farma" Playmobil | 70189

 
Playmobil adventný kalendár prináša do predvianočného času, každý deň nové prekvapenie. Postupne si deti môžu vylúpnuť jednu súčasť za druhou a postupne si tak zostaviť celú farmu. Deti môžu objaviť otecka, kravičky, prasiatka, zajačiky, kuriatka, aj traktor s vyklápacím prívesom a čelným nakladačom.
 

Prednosti:

umývateľné, kvalitne spracované dieliky
kombinovateľné s ďalšími sadami stavebníc
skladanie rozvíja priestorovú predstavivosť a zručnosť detí

 

7. MGA L.O.L. Surprise! Adventný kalendár LOL + DOLL | 576037

 
L.O.L. SURPRISE – Adventný kalendár LOL Surprise pre každý deň 576037. Deti milujú prekvapenie, a preto je séria LOL Surprise taká populárna. Kalendár je ďalšou odpoveďou na očakávania dievčat. Obsahuje 25 okienok, ktoré skrývajú doplnky z kolekcie LOL. Každé okno obsahuje doplnky a šatníkové skrine, v ktorých sa v daný deň môže objaviť vaša bábika LOL Surprise. Kombinujte nekonečné módne kombinácie!
 

Obsah a vlastnosti sady:

1 exkluzívna bábika L.O.L Surprise
24 rôznych doplnkov vr. oblečenie, topánky, okuliare, kabelky
1 list samolepiek

 

8. Adventný kalendár pre ženy na darček

 

BEAUTY DARČEKY - Tento jedinečný adventný kalendár ocenia ženy, ktoré sledujú prevládajúce trendy. Vnútri sú šperky a predmety, ktoré vám pomôžu pri každodenných činnostiach. Ak chcete, aby bola vaša mama/priateľ alebo druhá polovica príjemnejšia pred vianočnou čakacou dobou, je táto sada darčekov ideálnym riešením.

FUNKČNÉ BALENIE - Škatuľa, z ktorej sú odstránené všetky dary, bude perfektná ako organizátor dovolenky, môžeme vložiť najrôznejšie drobné doplnky. Je tiež ekologickou alternatívou zabaliť vianočný darček našim blízkym. Nie je potrebné znovu kupovať rekreačné tašky alebo krabice.

MODERNÝ DIZAJN - prezentovaná vianočná sada sa svojím vzhľadom veľmi líši od ostatných kalendárov otvorených na internete, ktoré sa otvárajú na základe stláčania lepenkových okien. V originálnom balení, ktoré navrhli naši grafici, je 24 darčekov zabalených v samostatných krabiciach s číslami a sviatočnými vzormi. Celok je zdobený farebne ladiacim lukom.

DARČEKY V DEKORATÍVNYCH BOXOCH - vďaka skutočnosti, že darčeky sú v samostatných balíčkoch s vianočnými vzormi, môže sa každý z nich stať samostatným malým darčekom, ktorý dáme milovanému. Sú tiež ideálne pre adventnú zábavu - tzv. Vianočné oslavy, pri ktorých príjemca hľadá darčeky